Severské krimi

Výhercom zájazdu do Škandinávie sa stala pani Zuzana

V závere celej súťaže sme žrebovali výhercu hlavnej výhry, ktorou bol zájazd Metropoly Škandinávie od BUBO Travel Agency. Spomedzi všetkých, ktorí úspešne zadali správne heslo a uviedli súhlas s podmienkami súťaže, sa nakoniec usmialo šťastie na pani Zuzanu Osikovú zo Žiliny.

“Váš mail si čítam stále dookola a nemôžem tomu uveriť. Kúpila som si skoro všetky knihy, ktoré boli v súťaži, ale také niečo, že vyhrám hlavnú výhru, mi ani vo sne nenapadlo. Veľmi sa teším.” vyjadrila sa pani Zuzana na písomné potvrdenie o výhre. Na jej fotografiu s výhernou knižkou sme ju síce nepresvedčili, no dostali sme viac. Poslala nám fotografiu svojej zbierky severských krimi románov, ktoré sú pre ňu obľúbeným žánrom a do súťaže sa preto musela prihlásiť a skúsiť šťastie. Ako sama uviedla, jej zbierka je ešte oveľa pestrejšia, no niektoré knižky sú momentálne u priateľov.

Severské krimi

Sme radi, že sa výhercom stal skutočný nadšenec pre severskú krimi tvorbu, ktorá v súťaži dominovala. Výherný poukaz na zájazd do Škandinávie s cestovnou kanceláriou BUBO Travel poputuje na severné Slovensko k čitateľovi, ktorý doteraz krajiny Škandinávie spoznával len prostredníctvom kníh.

Gratulujeme.