Veľká letná KRIMI súťaž

OSVIEŽTE si horúce letné dni TOP detektívkami a HRAJTE o 201 cien!
8-dňový poznávací zájazd Metropoly Škandinávie s BUBO Travel Agency. 100x dobrodružstvo v tajomnej Izbe číslo 13. Alebo 100x krimi z vydavateľstva Ikar. O to všetko hráte a stačí tak málo!

Ak už ste si kúpili jednu zo šiestich TOP krimi tohto leta z vydavateľstva Ikar, našli ste k nej pribalený leták Veľká letná KRIMI súťaž.
Okrem informácií o knihách nájdete v ňom aj súťažný kód, ktorý stačí vložiť do formulára, vyplniť osobné údaje a ste v hre o 201 cien.

Takže, kúpte si jednu zo šiestich detektívok – či už to bude severské krimi v podaní Jo Nesboa, Larsa Keplera alebo Davida Lagercrantza, psychologická detektívka Joy Fieldingovej, triler M.J.Arlidgea, či právnická lahôdka Johna Grishama.

Nezabudnite si odložiť doklad o kúpe, aby ste si mohli výhru uplatniť. Potom si kliknite na formulár, do ktorého vložíte súťažný kód z letáka priloženého ku knihe.

Mrazivé krimi na horúce leto

Každý týždeň vyžrebujeme 14 výhercov – 7 dostane voucher do tajomnej Izby číslo 13 a 7 výhercov si vyberie knihu podľa svojho vkusu z vydavateľstva Ikar. Takto týždeň čo týždeň počas celého leta až do konca septembra vás budeme odmeňovať.
Preto sa oplatí zapojiť do súťaže viackrát – kúpili ste si 2 alebo 3 knihy z našej ponuky? Vložte súťažný kód do formulára toľkokrát, koľko krimi ste si kúpili a zvýšte si tak šancu na úžasné výhry.

Hráte o 100x krimi, 100x dobrodružstvo v Izbe číslo 13, ale predovšetkým o úžasný 8-dňový poznávací zájazd Metropoly Škandinácie s BUBO Travel Agency. Kliknite si na 201 cien a prečítajte si viac o výhrach.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete pod záložkou Štatút súťaže.

Tak neváhajte!
Napínavé detektívky patria odjakživa k najobľúbenejším žánrom a toto leto vyjde niekoľko skvelých krimi noviniek. Za nákup ktorejkoľvek zo spomínaných šiestich získavate možnosť vyhrať parádne ceny.
Súťaž trvá od 7.júla 2015 do 30.septembra 2015 iba na novej stránke pre fanúšikov detektívok www.topkrimi.sk.