201 cien vo Veľkej letnej krimi súťaži

201 možností na výhru. Šanca je veľká, čo poviete? Každý týždeň počas celého leta bude TOPkrimi.sk rozdeľovať skvelé ceny a na záver hlavnú výhru – poznávací zájazd do Škandinávie. Prečítajte si viac o výhrach.

buboMetropoly Škandinávie. 8-dňový poznávací zájazd do Škandinávie. Dánsko, Švédsko, Fínsko, ale aj Estónsko a Lotyšsko. Skryté perly Európy. Najdlhší most kontinentu. Morské špeciality. Rozprávanie o Vikingoch, odkaz ruského cára a čaro Škandnávie.

Už sme vás nalákali?

Jedinečný poznávací zájazd na sever Európy organizuje renomovaná agentúra BUBO Travel Agency. Platí pre jednu osobu, ale výherca si môže uplatniť 50% zľavu pre druhú osobu, ktorú by chcel na zájazd zobrať so sebou. Detailný popis poznávacieho zájazdu nájdete na stránkach CK BUBO.

Stocklholm

Poznávací zájazd sa bude konať v lete roku 2016.

Supervisorom zájazdu bude Jozef Zelizňák sprievodca BUBO Travel Agency, prekladateľ najvýznamnejších škandinávskych bestsellerov posledných rokov od Stiega Larssona alebo Jo Nesboa. Cestovať do Škandinávie s CK BUBO je úžasný zážitok. 23 rokov skúseností v celej Škandinávii vrátane Grónska a najsevernejšieho Fínska, štyria sprievodcovia hovoriaci po fínsky, švédsky a nórsky, prepracovaný program v kvalitných hoteloch o úroveň vyššie. Niet nad čím váhať.

100x dobrodružstvo v IZBE ČÍSLO 13.
Izba číslo 13 je výstižný názov pre tajomnú miestnosť, do ktorej hráčov zatvoria na 60 minút a ak sa chcú dostať von, musia riešiť hlavolamy, získavať rôzne indície a kľúče. izba číslo 13Ak ste si kúpili krimi Jeden musí z kola von, určite vám to pripomenie túto knihu – aj v nej zatvorili do miestnosti dve osoby. No v knižnom príbehu ich tam zatvoril vrah, nedalo sa z miestnosti uniknúť a jeden z dvojice musel vždy zomrieť. Rukou toho druhého…
Nebojte sa – v Izbe číslo 13 to nebude také krvavé, ale napínavé a adrenalínové ÁNO! Netradičná hra vás vtiahne a preverí vaše schopnosti, ako aj súdržnosť tímu. Výherca si totiž môže vziať do hry ďalších štyroch priateľov.

Výhru si môžete uplatniť v Bratislave, výherca dostane voucher, ktorý musí vyčerpať do 28.2.2016.
Viac sa dozviete na stránke Izbacislo13.sk.

100x KRIMI Z IKARU podľa vlastného výberu.
Aj vy milujete krimi tak ako my? Niekedy vydavateľstvá nestačia vydávať detektívky pre „nenásytných“ heavy readerov. Ak patríte k nim a máte radi napínavé detektívky a trilery, určite vás poteší možnosť vyhrať krimi podľa vlastného výberu z vydavateľstva Ikar.
IKARV ponuke budú známe mená ako Jo Nesbo, Lars Kepler, Stieg Larsson, Harlan Coben, Erik Axl Sund, ale aj Robin Cook, Lisa Gardnerová, Stephen King, Dan Brown, či Patricia Cornwellová.
Stačí si vybrať a kniha bude vaša…teda ak sa zapojíte do Veľkej letnej KRIMI súťaže.

Pozrite si Štatút súťaže, alebo sledujte Novinky.